Yazın En Sevilen Aromaları Neler Oldu?

Vozol ve Elfbar, son zamanlarda popüler olan iki puff markasıdır. Puff, tek kullanımlık elektronik sigara ürünüdür. Puff kullanıcıları, genellikle çeşitli aroma seçenekleri arasından kendilerine uygun olanı bulmaya çalışırlar.

 

Geçenki yazımızda, kış mevsiminde daha çok odunsu ve sıcak hissettirecek aromaların tercih edildiğinden bahsetmiştik. Peki Vozol ve Elfbar kulanıcıları yaz için hangi aromaları tercih etti?

vozol satın al uygun fiyat

Sizden gelen öneriler

Eğer sizler de önerilerde bulunmak isterseniz Sosyal Medya kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Önerilerde, okunuşu kolaylaştırmak ve imla kurallarına uymak amacıyla ufak düzenlemeler yapılmıştır.

Ejder Kaya

Ben meyveli ve ferah aromları çok seven biri değilim. Keyfi Duman'ın önerisiyle Cream Tobacco aromasını aldım. Kullanalı 2 hafta geçti ve hala çok güzel tat veriyor. Kesinlikle öneririm.

Ece Aslantaş

Bu yazki fav aromam kesinlikle Cool Mint olduu. Sıcak havalarda dumanı gerçekten ağzınızı ferahlatıyor. Mentos etkisi yaratıyor. Bu yaz tatil yaparken güneşin altında çok tadını çıkardım 🙂

Hatice Güler

Vozol 12000'in Strawberry Ice Cream aromasını denemeliler bence. Çilekli dondurma yerken aldığınız tadı bunu içerken alıyorsun. Ne bir eksik ne bir fazla tıpkı aynısı. Yazın her yerde erimeyen dondurmam var gibiydi.

Hangi aromalar daha çok tercih edildi?

Vozol ve Elfbar, yazın en çok sevilen aromaları arasında şunları sunmaktadır:

 

  • Cool Mint: Bu aroma, saf nane tadı ile boğazı rahatlatır ve ferah bir his verir. Vozol Star 6000 ve Elfbar 5000 modellerinde bulunabilir.
  • Lemon Mint: Bu aroma, soğuk limon ve nane ile ferah ve serinletici bir lezzet verir. Vozol Star 6000 ve Elfbar 5000 modellerinde bulunabilir.
  • Watermelon Ice: Bu aroma, karpuz ve buz karışımı ile hem meyvemsi hem de soğuk bir lezzet verir. Vozol Star 12000 ve Elfbar 9000 modellerinde bulunabilir.
  • Mango Peach Pineapple: Bu aroma, tropikal meyvelerin tatlı ve ekşi uyumunu sunar. Vozol Star 6000 ve Elfbar 8000 modellerinde bulunabilir.
  • Strawberry Ice Cream: Bu aroma, çilekli dondurmanın kremsi ve tatlı lezzetini verir. Vozol Star 6000 ve Elfbar 9000 modellerinde bulunabilir.
Vozol, 10000, Elektronik, Sigara, Watermelon, Ice, Karpuz, Buz

KeyfiDuman.com

0