Kışa girerken
hangi aromaları tercih etmeliyiz?

Vozol ve Elfbar, son zamanlarda popüler olan iki puff markasıdır. Puff, tek kullanımlık elektronik sigara ürünüdür. Puff kullanıcıları, genellikle çeşitli aroma seçenekleri arasından kendilerine uygun olanı bulmaya çalışırlar. 

 

Kış mevsiminde ise, sıcak, baharatlı ve odunsu aromalar daha çok tercih edilir. Bu yazıda, Vozol ve Elfbar markaları için kış için aroma önerilerinde bulunacağız.

vozol satın al uygun fiyat

Vozol Serisi

 Vozol markası, 6000 ve 10000 çekimlik iki farklı model sunmaktadır. Her iki modelde de 20’den fazla aroma seçeneği bulunmaktadır. Kış için önerdiğimiz aromalar şunlardır:

  • Vozol 6000: Bu modelde, kış için uygun olan aromalar arasında Honeydew Punch, Mango Peach PineappleTobacco ve Forest Berry Storm sayılabilir. Bu aromalar, tatlı ve sıcak bir his verirken, aynı zamanda boğazı da yumuşatır. Bu aromaları denemek isterseniz, buradan sipariş verebilirsiniz.
  • Vozol 10000: Bu modelde, kış için önerdiğimiz aromalar ise Peach Mango SmootiheCream TobaccoCedar Berries, Cool Mint ve Forest Berry Storm dur. Bu aromalar, ferahlatıcı ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca, nane aroması, soğuk algınlığına iyi gelir. Bu aromaları denemek isterseniz, buradan sipariş verebilirsiniz.
Vozol, 6000, Elektronik, Sigara, Honeydew, Punch, Kavun

Elfbar Serisi

 Elfbar markası ise, 1500, 2000 ve 5000 çekimlik üç farklı model sunmaktadır. Bu modellerde de 20’den fazla aroma seçeneği mevcuttur. Keyf-i Duman ailesi olarak şimdilik BC5000 modelini sizlere sunduk. Kış için önerdiğimiz aromalar şunlardır:

  • Elfbar 5000: Bu modelde, kış için önerdiğimiz aromalar ise Triple MangoSweet MentholTriple MelonLemon Mint ve Peach Ice‘dır. Bu aromalar, baharatlı, sıcak ve tatlı bir koku verir. Ayrıca, tarçın, zencefil ve portakal aromaları, bağışıklık sistemini güçlendirir ve soğuk algınlığına karşı korur. Bu aromaları denemek isterseniz, buradan sipariş verebilirsiniz.

Sonuç olarak, Vozol ve Elfbar markaları, kış için çeşitli aroma seçenekleri sunan iki kaliteli puff markasıdır. Kış için önerdiğimiz aromalar, hem sıcak, hem ferah, hem de tatlı bir deneyim yaşatır. Siz de kış mevsiminde puff kullanmayı seviyorsanız, bu aromaları deneyebilir ve kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. Unutmayın, puff kullanırken sağlığınıza dikkat etmeyi ve sigarayı bırakmayı ihmal etmeyin.

Elfbar, 5000, Elektronik, Sigara, Rainbow, Candy, Şekerleme, Şeker

KeyfiDuman.com

0